x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Dowiedz się więcej
Zadzwoń: 691 577 802
Darmowa dostawa od 300 pln
ENGLISH Version
Tylko teraz złap MEGA RABAT - 20% na wszystko,, również dział SALE i ROCKY RABBIT. Wpisz hasło LATO! i kupuj taniej!

Sukienka 3w1: ciąża, karmienie i po porodzie – Melissa navy dress / D1119

(3)

339 zł

Sukienka 3w1: ciąża, karmienie i po porodzie – Melissa navy dress / D1119

(3)

339 zł

Melissa to jeden z modeli, który mamy pokochały za uniwersalność i kobiecy krój. Sukienka została zaprojektowana tak, aby dopasowywać się do sylwetki na różnych etapach – w ciąży, podczas karmienia i długo po porodzie.

Kobiecy fason delikatnym marszczeniem na brzuszek miękko układa się na ciele i pozwala na swobodne dopasowanie do figury. Sylwetka – w ciąży i po niej- wygląda proporcjonalnie i kobieco. To krój, który naprawdę dobrze prezentuje się na różnych figurach – zarówno z brzuszkiem, jak i bez.

Praktyczny dekolt z ukrytym suwakiem umożliwia szybkie i dyskretne karmienie dziecka. Wiązanie przy dekolcie pozwala na noszenie sukienki na różne sposoby, z wiązaniem, kokardą lub z luźno puszczonymi troczkami. Uniwersalny krój i kolor sprawia, że Melissa to sukienka, po którą sięga się nie tylko w czasie ciąży i karmienia, ale także później – jako wygodny, kobiecy model na co dzień i na wyjścia.

Dlaczego ją pokochasz:

• nosisz ją w ciąży, podczas karmienia i po porodzie
• świetnie wygląda na każdej sylwetce
• wygodne karmienie – wystarczy odpiąć zamek
• świetna na co dzień i na wyjścia
• uniwersalny kolor łatwy do stylizacji
Skład: 100% wiskoza
Informacje dodatkowe: Modelka ma 180 cm wzrostu i nosi rozmiar S.
W rozmiarze M długość od ramienia do dołu: 99 cm.
#Sukienka ciążowa
Opinie (3)

5

Noszę tą sukienkę bardzo często, jeszcze pracuję (6miesiąc) więc głównie do pracy ale byłam w niej też na spotkaniu rodzinnym, wszędzie słyszę, ze super wyglądam. Jestem zadowolona bo faktycznie jest bardzo uniwersalna, można narzucić kurtkę marynarkę w chłodniejsze dni, super do adidasów i baletek. Na mnie jest dłuższa niż na modelce, mam 166cm.


4

Podbijam, jak wyżej, sukienka do wszystkiego, nawet ie tzreba jakoś bardzo prasować.


5

Super uniwersalna sukienka, kupiłam ją z myślą o pracy ale nadaje się też na codzień, świetnie leży i dobrze układa się pomimo sporego już brzuszka. Zamek łatwo się odpina, na pewno nada się więc do karmienia. Naprawdę polecam jeśli szukacie normalnej, kobiecej sukienki bez udziwnień.

Kupiłaś ten produkt, podziel się z nami swoją opinią:
Twoja opinia:
Zobacz również
Dołącz do nas
@happymum

Pozostańmy w kontakcie!

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!